Зустріч чергової групи самопідтримки
![](/uploads/posts/2024-03/1711465288_rsz_433622446_427557872991300_1777472065821923649_n.jpg)
Ми часто чуємо і самі бажаємо: "Тримайтесь!". А чи правильно розуміємо цей заклик? Якщо це про стримування почуттів, то попереду тільки стан вигорання і депресії. Ф.Роджерс писав: "Немає жодного "слід"чи "не слід", коли йдеться про почуття. Вони- частина того, ким ми є, і нам не під силу контролювати їхнє походження. Та коли ми зуміємо осягнути це, нам можливо, легше бути виважено обирати, що робити з цими почуттями".
![](/uploads/posts/2024-03/1711465371_rsz_433572250_427558072991280_4467774523262202308_n.jpg)
Як проживати всі почуття і робити це конструктивно, з турботою про себе та інших - це було темою зустрічі чергової групи самопідтримки, яка відбулася 12 березня 2024 року і була проведена Службою соціально-психологічної підтримки КМЦМСС.
![](/uploads/posts/2024-03/1711465309_rsz_433647508_427558062991281_5181311055732210683_n.jpg)
Участники зустрічі ознайомилися з дієвими практиками управління емоціями, стабілізації стану, які при регулярному використанні будуть захищати від впливу стресових чинників.