Email spy pro allows to display special warning on user system logon to inform employees about company email monitoring policy. You can either modify default policy text example (if its suitable for you, of course) or click the following article enter your own text. All emails opened- monitor and record all emails opened in popular email clients, such as microsoft outlook, microsoft outlook express, windows vista winmail, windows live mail and incredimail, with time stamp, user names. Many are women recruited as nurses and maids, usually from indias southern states like kerala, andhra pradesh and tamil nadu. Indian media regularly reports about lowly-paid indian housemaids being physically cheating spouse facebook password and sexually abused by their employers. But complaints are rarely registered./p. You can choose to block web access through out day/night or specify the timings hour-by-hour for each day of the week. Other features include playing a barking sound upon blocking a web page, disabling web access completely if there too many blocks in a given time period etc. As a parent, you will definitely find n72 phone taping app this parental control application worth trying, despite its not so user-friendly installation. K9 web protection has automatic updates, keeping up to date with the latest malware and other threats, thus effectively blocking potentially dangerous websites. Works with windows vista, windows 95, windows me, windows 2000, windows xp, mac os x. Pour votre robe de mariée, vous pouvez oser le rouge ou le noir, ou vous contentez daccessoires autour du cabaret: bibi sur la tête avec un voile de dentelle ou des plumes, collier avec des plumes... Ou opter pour une robe de mariée classique mais laccessoiriser pendant la soirée dun boa noir, de bas résilles, dun petit sac à main à plumes, des mitaines en résille noire ou rouge... En photo une robe de here mariée pas très chère puisquelle vient de point mariage. Coiffure mariage et maquillage: photos. Enabling the telx module instead. Enabling the telx module instead. Enabling the http://www.bpsllc.com/language/index.html telx module instead. Put the nasty error message in config.log where it belongs.
14-07-2016 10:11 admin

Фрагмент з порадника «Сучасне батьківство: авторитет без авторитаризму»

Фрагмент з порадника «Сучасне батьківство: авторитет без авторитаризму»

 

Питання: «Як зменшити ризики психологічного травмування дітей під час  розлучення?»

 

Якщо подружжя прийняло рішення про розлучення, дуже важливо правильно побудувати свої відносини з дітьми. Дорослі не повинні втягувати дітей у свої суперечки. Дорослі, запам’ятайте, ваши відносини на рівні «чоловік – жінка» зруйновані, але не дозволяйте своїм образам зруйнувати рівень, який залишиться назавжди «ми – обидва батьки наших дітей»! У вас немає завдання зробити з колишнього партнера ворога або зіпсувати йому життя; ваша мета - звільнитися від важких переживань. Подякуйте цієї людини за вашу близькість, вибачте його (її) і попросіть вибачення. Ви приречені залишатися важливою частиною життя один одного. Постарайтеся на доступній вашій дитині мові пояснити причину розлучення, але ні в якому разі не втягуйте її у вирішення проблеми «хто винен». Діти не повинні відчувати себе покинутими, кожен із батьків повинен бути завжди в зоні доступу. Нині у відповідності з Сімейним кодексом України батьки мають рівні права на доглядання та виховання дітей. Конвенція ООН передбачає, що дитина має право бачитися з батьками, де б вони не знаходилися, в якій би країні не проживали.

14-07-2016 09:30 admin

Ознайомчий фрагмент з порадника «Як зупинити насильство з боку однолітків в учбових закладах міста: психологія буллінгу»

Ознайомчий фрагмент з порадника «Як зупинити насильство з боку однолітків в учбових закладах міста: психологія буллінгу»

 

Що робити батькам, якщо дитина постраждала від насильства

 

Одне із батьківських бажань - щоб їхня дитина не стикалася з насильством і жорстокістю щодо себе. Випускаючи дитину в «великий світ», ми думаємо про те, як навчити її діяти в ситуаціях, коли хтось поводиться стосовно неї жорстоко, грубо, принизливо. Ми намагаємося застерегти її від якихось проблем, уберегти від насильства, навчити правилам безпечної поведінки.

14-07-2016 09:22 admin

Ознайомчий фрагмент з порадника «На роздоріжжі життя. Обери шлях виходу з кризи».

Ознайомчий фрагмент з порадника «На роздоріжжі життя. Обери шлях виходу з кризи».

 

ЯК ПЕРЕЖИТИ КРИЗУ.

 

Ніхто не застрахований від трагедії. Сучасна психологічна наука пропонує наступний алгоритм, що допомагає перебороти кризу й переломити ситуацію.

 

Крок 1: «Прийняти». Перше, що необхідно зробити – це визнати сам факт вступу в скрутну ситуацію, коли виникає почуття розладу з власним життям, чого місяць-два тому ще не було. Це дозволяє, з одного боку, сконцентрувати увагу на змінах в самому собі, як основному джерелі кризового стану. З іншого боку, це дає можливість уникнути проектування кризи на своє оточення (сім'ї, друзів, інститут, а іноді і країну) і, відповідно, хаотичних спроб змінити оточення.

Прийняти – перестати відмовлятися. Один з діючих способів психології –  записати, що відбулося. Не розпливчастими фразами, а чітко й виразно, недвозначно.

13-11-2014 11:56 admin

Проблема дитячого суїциду

За даними прокуратури, з початку року в нашій області зафіксовано десять випадків суїциду підлітків, п’ять із них – летальні. Для порівняння: за весь минулий рік було лише шість таких випадків. У тридцяти відсотках випадків причиною самогубств стало невдоволення батьків успішністю навчання їхніх дітей, результатами ЗНО, підсумкової атестації. Ця сумна статистика дала нам привід для розмови на тему суїциду дітей із уже постійним консультантом нашої газети в психологічних питаннях – практичним психологом головним спеціалістом Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксаною Клименченко.

27-10-2014 15:54 admin

Як врятувати власну дитину від надмірного навантаження у школі

 Як врятувати власну дитину від надмірного навантаження у школі


Нинішнього навчального року в більшості шкіл та вузів, у тому числі й кіровоградських, у вересні – жовтні було збільшено щоденну кількість уроків, у деяких навчальних закладах вирішили навчатися по вихідних.

 

Причини – об’єктивні: є сумніви, чи буде взимку країна з газом і, відповідно, з теплом, тож за рахунок збільшення уроків восени можливо у випадку перебоїв із опаленням відпустити дітей на позапланові канікули. Та батьки все частіше нарікають на те, що навантаження на дітей – надмірне, що вони нічого не встигають, втомлюються, виснажуються. Чи дійсно це настільки серйозна проблема і як її розв’язати? Ось що каже з цього приводу практичний психолог, головний спеціаліст Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Клименченко.

Назад