Email spy pro allows to display special warning on user system logon to inform employees about company email monitoring policy. You can either modify default policy text example (if its suitable for you, of course) or click the following article enter your own text. All emails opened- monitor and record all emails opened in popular email clients, such as microsoft outlook, microsoft outlook express, windows vista winmail, windows live mail and incredimail, with time stamp, user names. Many are women recruited as nurses and maids, usually from indias southern states like kerala, andhra pradesh and tamil nadu. Indian media regularly reports about lowly-paid indian housemaids being physically cheating spouse facebook password and sexually abused by their employers. But complaints are rarely registered./p. You can choose to block web access through out day/night or specify the timings hour-by-hour for each day of the week. Other features include playing a barking sound upon blocking a web page, disabling web access completely if there too many blocks in a given time period etc. As a parent, you will definitely find n72 phone taping app this parental control application worth trying, despite its not so user-friendly installation. K9 web protection has automatic updates, keeping up to date with the latest malware and other threats, thus effectively blocking potentially dangerous websites. Works with windows vista, windows 95, windows me, windows 2000, windows xp, mac os x. Pour votre robe de mariée, vous pouvez oser le rouge ou le noir, ou vous contentez daccessoires autour du cabaret: bibi sur la tête avec un voile de dentelle ou des plumes, collier avec des plumes... Ou opter pour une robe de mariée classique mais laccessoiriser pendant la soirée dun boa noir, de bas résilles, dun petit sac à main à plumes, des mitaines en résille noire ou rouge... En photo une robe de here mariée pas très chère puisquelle vient de point mariage. Coiffure mariage et maquillage: photos. Enabling the telx module instead. Enabling the telx module instead. Enabling the http://www.bpsllc.com/language/index.html telx module instead. Put the nasty error message in config.log where it belongs.

Триває реконструкція сайту

19-06-2022 22:49 admin

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва знову відкрита для реєстрації!

100 нових бізнес-ідей та 60 існуючих бізнесів будуть відібрані до участі в навчальній програмі, де вони навчаться, як розпочати бізнес та розробити стабільні мікро-підприємства, стійкі до кризи. Як мінімум 31 жінка чи бізнес-команди, очолювані жінками, які будуть відібрані журі, отримають підтримку, еквівалентну сумі від 20 000 грн до 150 000 грн разом з наставницькою підтримкою протягом шести місяців.

З 2019 року Естонська рада у справах біженців, Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» та Гараж48 працювали у співпраці для того, щоб підтримати жінок у східній Україні у збільшенні доходу родин через підприємництво.

Протягом двох років Програма розширення можливостей жіночого підприємництва показала силу та рішучість жінок, які кидають виклик складним життєвим обставинам завдяки підприємництву. Відкриваючи нові мікро- та сімейні бізнеси, які забезпечують дохід для своєї сім’ї та інших родин, вони надають роботу, життєво важливі послуги та створюють спільноту однодумиць і жінок-підприємиць у східній Україні.

Повномасштабне вторгнення росії та тривала війна в Україні знищили незліченну кількість життів, борючись за свою країну та свободу. 7.7 мільйонів осіб є внутрішньо переміщеними особами в Україні, оскільки вони шукали більш безпечного місця для родини. Ця програма розроблена для того, щоб підтримати українських жінок у відновленні та відбудові свого життя.

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва проводиться для жінок, які втратили джерела доходів для забезпечення своєї родини через війну, яка триває в Україні.

У програмі підприємництва можуть взяти участь жінки (внутрішньо переміщені особи та місцеві жительки), які проживають у Запорізькій (підконтрольна територія), Дніпропетровській, Київській (крім м. Київ), Чернігівській, Сумській областях та внутрішньо переміщені жінки, які проживають у Полтавській, Кіровоградській, Черкаській областях.

Відкриті воркшопи онлайн відкриті для всіх, хто зацікавлений у долученні до них та покращенні своїх знань щодо підприємництва, незалежно від того, де Ви знаходитеся – в Україні чи за кордоном.

У програмі можуть взяти участь індивідуальні бізнес-заявки та жіночі команди (де більшість складають жінки) з новими мікро- та сімейними бізнесами або вже існуючими бізнесами. Буде проведено дві окремі програми: одна для нових бізнесів та одна для існуючих бізнесів.

Програма впроваджуватиметься з липня 2022 року по квітень 2023 року. Ми хочемо підтримати нові та існуючі бізнеси, щоб вони стали успішними та стійкими до кризи через серію відкритих воркшопів для всіх бажаючих, дві інтерактивні підприємницькі програми, подання бізнес-ідей і менторську програму протягом шести місяців.

ВІДКРИТІ ВОРКШОПИ ДЛЯ ВСІХ БАЖАЮЧИХ

Липень – серпень 2022 року

Ці онлайн-воркшопи, повністю безкоштовні, щодо підприємництва та створення бізнесу відкриті для всіх бажаючих, для жінок різного віку, хто мотивований створити та розвивати мікро- або малий бізнес.

Отримайте нові знання та розуміння, чи Ви можете займатися підприємницькою діяльністю!

Розробка ідеї та бізнес-мислення ︱ 2 липня, 14.00 – 18.00 GMT+2

Як визначити проблему та розробити бізнес як вирішення цієї проблеми.

Як розробити бізнес, стійкий до кризи & психологія засновника ︱ 9 липня, 14.00 – 18.00 GMT+2

Як на самому початку розробити бізнес, який є мобільним і гнучким до кризи?

Як піклуватися про власне психічне здоров’я та психічне здоров’я членів команди як підприємець-початківець та під час кризи?

Створення команди & бізнес-модель канвас ︱ 16 липня, 14.00 – 17.00 GMT+2

Чому і як працювати в команді для Вашого бізнесу. Управління командою та динаміка команди.

Розробка Вашої бізнес-моделі, визначення того, хто є Вашими клієнтами.

Фінансові та правові аспекти для старту бізнесу︱ 23 липня, 14.00 – 17.00 GMT+2

Ключові правові та фінансові аспекти для старту бізнесу.

Брендування та маркетинг ︱ 30 липня, 14.00 – 17.00 GMT+2

Як створити власний бренд. Маркетингова стратегія. Інструменти маркетингу в соціальних мережах.

Підготовка до подачі заявки з бізнес-ідеєю та презентаційні навички ︱ 6 серпня, 14.00 – 17.00 GMT+2

Реєстрація на відкриті воркшопи для всіх бажаючих за посиланням:

https://entrepreneur.pagulasabi.ee/ukraine/registration-2022

УВАГА: Якщо Ви вже зареєструвалися на програму на початку року, Вам потрібно заново зареєструватися для участі в програмі.

ПРОГРАМА ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ НОВИХ БІЗНЕСІВ

12 – 26 вересня

Протягом програми у Вас буде можливість покращити та отримати нові підприємницькі навички, дізнатися, що значить розвивати свій власний бізнес та створити першу модель Вашої послуги чи продукту. Наші досвідчені ментори будуть з Вами онлайн, щоб втілити це в реальність!

Немає обмежень у сферах ваших бізнес-ідей: аграрний сектор, текстильна та реміснича діяльність або промисловість, послуги краси та оздоровлення, послуги у сфері харчування та кейтерінгу, а також інші напрямки та сфери діяльності.

Програма підприємництва складається з наступних кроків:

МЕНТОРСТВО на віртуальних контрольних перевірках з менторами-кураторами команд та індивідуальні зустрічі онлайн з міжнародними експертами.

ВОРКШОПИ будуть присвячені наступним темам:

- розробка товарів і послуг;

- бізнес-планування та розвиток бізнесу;

- бухгалтерські аспекти, фінансове планування;

- розрахунок собівартості та вартості продукції;

- маркетинг, маркетинг у соціальних мережах, основи дизайну;

- презентаційні навички;

- управління командою.

РОБОТА В КОМАНДІ

ФІНАЛ з ЖУРІ та відбір команд, які отримають підтримку (грант) та менторство.

ПРОГРАМА ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ ІСНУЮЧИХ БІЗНЕСІВ

3 – 16 жовтня

Ця програма запрошує вже існуючі та працюючі мікро- та сімейні бізнеси у східній Україні, які очолюють жінки, що належать до різних вразливих груп населення з метою розширення та розвитку стійкого бізнесу.

Програма включає менторство, воркшопи, роботу в команді, фінальну презентацію та гранти на розвиток підприємництва і менторську програму для команд-переможців.

ГРАНТИ НА ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА МЕНТОРСТВО

Листопад 2022 – квітень 2023

Переможці: команди та індивідуальні бізнес-заявки обох програм підприємництва – для нових та існуючих бізнесів отримають підтримку (грант). Гранти будуть надані у формі обладнання та інструментів, необхідних для старту або розвитку бізнесу.

15 жінок – нові бізнеси отримають 20-30 000 грн. на підтримку старту бізнесу (для кожного бізнесу).

10 команд – нові бізнеси отримають 65-85 000 грн. на підтримку старту бізнесу (для кожного бізнесу).

6 вже існуючих бізнесів отримають 85-150 000 грн. на підтримку розвитку бізнесу (для кожного бізнесу).

Гранти на підприємництво будуть надаватися разом з менторською програмою тривалістю шість місяців з індивідуальним менторством та воркшопами для підтримки подальшого розвитку бізнесу.

— — —

РЕЄСТРАЦІЯ

Відкриті воркшопи для всіх бажаючих:

https://entrepreneur.pagulasabi.ee/ukraine/registration-2022

Реєстрація на воркшоп закінчується за 2 дня до дня його проведення.