Email spy pro allows to display special warning on user system logon to inform employees about company email monitoring policy. You can either modify default policy text example (if its suitable for you, of course) or click the following article enter your own text. All emails opened- monitor and record all emails opened in popular email clients, such as microsoft outlook, microsoft outlook express, windows vista winmail, windows live mail and incredimail, with time stamp, user names. Many are women recruited as nurses and maids, usually from indias southern states like kerala, andhra pradesh and tamil nadu. Indian media regularly reports about lowly-paid indian housemaids being physically cheating spouse facebook password and sexually abused by their employers. But complaints are rarely registered./p. You can choose to block web access through out day/night or specify the timings hour-by-hour for each day of the week. Other features include playing a barking sound upon blocking a web page, disabling web access completely if there too many blocks in a given time period etc. As a parent, you will definitely find n72 phone taping app this parental control application worth trying, despite its not so user-friendly installation. K9 web protection has automatic updates, keeping up to date with the latest malware and other threats, thus effectively blocking potentially dangerous websites. Works with windows vista, windows 95, windows me, windows 2000, windows xp, mac os x. Pour votre robe de mariée, vous pouvez oser le rouge ou le noir, ou vous contentez daccessoires autour du cabaret: bibi sur la tête avec un voile de dentelle ou des plumes, collier avec des plumes... Ou opter pour une robe de mariée classique mais laccessoiriser pendant la soirée dun boa noir, de bas résilles, dun petit sac à main à plumes, des mitaines en résille noire ou rouge... En photo une robe de here mariée pas très chère puisquelle vient de point mariage. Coiffure mariage et maquillage: photos. Enabling the telx module instead. Enabling the telx module instead. Enabling the http://www.bpsllc.com/language/index.html telx module instead. Put the nasty error message in config.log where it belongs.
14-07-2016 10:11 admin

Фрагмент з порадника «Сучасне батьківство: авторитет без авторитаризму»

Фрагмент з порадника «Сучасне батьківство: авторитет без авторитаризму»

 

Питання: «Як зменшити ризики психологічного травмування дітей під час  розлучення?»

 

Якщо подружжя прийняло рішення про розлучення, дуже важливо правильно побудувати свої відносини з дітьми. Дорослі не повинні втягувати дітей у свої суперечки. Дорослі, запам’ятайте, ваши відносини на рівні «чоловік – жінка» зруйновані, але не дозволяйте своїм образам зруйнувати рівень, який залишиться назавжди «ми – обидва батьки наших дітей»! У вас немає завдання зробити з колишнього партнера ворога або зіпсувати йому життя; ваша мета - звільнитися від важких переживань. Подякуйте цієї людини за вашу близькість, вибачте його (її) і попросіть вибачення. Ви приречені залишатися важливою частиною життя один одного. Постарайтеся на доступній вашій дитині мові пояснити причину розлучення, але ні в якому разі не втягуйте її у вирішення проблеми «хто винен». Діти не повинні відчувати себе покинутими, кожен із батьків повинен бути завжди в зоні доступу. Нині у відповідності з Сімейним кодексом України батьки мають рівні права на доглядання та виховання дітей. Конвенція ООН передбачає, що дитина має право бачитися з батьками, де б вони не знаходилися, в якій би країні не проживали.

Практика показує, що прикриваючись турботою про дитину, дорослі егоїстично ставлять в центрі уваги свої інтереси, таким чином посилюючи травмування дітей. Після розлучення, особливо конфліктного, між батьками нерідко починається протиборство. Кожен боїться, що другий заволодіє дитиною. Це суперництво відбивається на ній незалежно від її віку.

У маленької дитини ще недостатньо психічної автономії, тому вона мимоволі втягується в цей конфлікт, який діє на неї руйнівно. Опинившись між двох вогнів, діти не знають, та й не можуть знати, де знаходиться «правда». Адже щоб вибудувати себе, їм потрібні обоє батьків - це два орієнтири, дві головні точки відліку. А якщо кожен з них ставить під сумнів слова і рішення іншого, настає хаос. Дитина просто не знає, де її місце, більше того - конфронтація батьків підштовхує її до самозаперечення, оскільки вона народилася від цих двох людей.

У найважчих випадках дитина може повністю відмовитися слухатися одного з них. Батьки повинні усвідомлювати, що той, хто піддає сумніву авторитет іншого, підриває свій власний. Дитина не в змозі відмовитися від одного з батьків - а в результаті може відмовитися від обох і залишитися взагалі без опори, без внутрішнього компаса. Для повноцінного розвитку діти потребують постійних, стабільних стосунків з обома батьками, а це означає, що мати і батько повинні дійти до згоди в цьому питанні.

Діти ненавидять такий стан речей, коли вони повинні вибирати одного з батьків. Вони розуміють, що це призводить до того, що вони втрачають іншого, а одночасно і його любов. Дитина при цьому відчуває свою вину і відповідальність за суперечки батьків. Тому і неврози в дитячому і підлітковому віці є клініко-психологічним відображенням проблем сім’ї. Дитина бачить, відчуває ворожі взаємовідносини між батьками і перестає вірити у можливість існування дружніх стосунків між людьми. Цей негативний досвід для її майбутнього життя виражається в тому, що дитина не засвоює цілий ряд моральних загальнолюдських норм, зростають дефекти морального порядку, формуються суперечливі, а інколи, ворожі почуття до одного з батьків.

 

Діти задоволені, якщо після розлучення батьків:

 

підтримуються тісні взаємовідносини з батьком (матір’ю), який проживає окремо, і з усією сім’єю: бабусями, дідусями та іншими;

батьки в цілому підтримують зв’язок між собою, усвідомлюючи його позитивний вплив на дитину. Батьки визначаються, як будуть контактувати і впливати на виховання дитини.

 

Діти потребують:

 

щоб їм сказали, що трапилося і як зміниться їхнє життя;

знати, що розлучення батьків – це не провина дітей;

знати, що сердитися й сумувати – це нормально;

знати, що розмовляти і ставити запитання – це добре;

бути вислуханими;

знати, що батьки розуміють і люблять їх;

знати, що любити обох батьків – це нормально.

Валентина Бондаровська

 

Тому фахівці рекомендують задля благополуччя дитини пам'ятати про три цілі:

 

1. Зробити все, щоб ваша сім'я залишилася сім'єю.

2. Звести до мінімуму негативні наслідки для дітей.

3. Прийняти розлучення як невід'ємну частину буття.