Email spy pro allows to display special warning on user system logon to inform employees about company email monitoring policy. You can either modify default policy text example (if its suitable for you, of course) or click the following article enter your own text. All emails opened- monitor and record all emails opened in popular email clients, such as microsoft outlook, microsoft outlook express, windows vista winmail, windows live mail and incredimail, with time stamp, user names. Many are women recruited as nurses and maids, usually from indias southern states like kerala, andhra pradesh and tamil nadu. Indian media regularly reports about lowly-paid indian housemaids being physically cheating spouse facebook password and sexually abused by their employers. But complaints are rarely registered./p. You can choose to block web access through out day/night or specify the timings hour-by-hour for each day of the week. Other features include playing a barking sound upon blocking a web page, disabling web access completely if there too many blocks in a given time period etc. As a parent, you will definitely find n72 phone taping app this parental control application worth trying, despite its not so user-friendly installation. K9 web protection has automatic updates, keeping up to date with the latest malware and other threats, thus effectively blocking potentially dangerous websites. Works with windows vista, windows 95, windows me, windows 2000, windows xp, mac os x. Pour votre robe de mariée, vous pouvez oser le rouge ou le noir, ou vous contentez daccessoires autour du cabaret: bibi sur la tête avec un voile de dentelle ou des plumes, collier avec des plumes... Ou opter pour une robe de mariée classique mais laccessoiriser pendant la soirée dun boa noir, de bas résilles, dun petit sac à main à plumes, des mitaines en résille noire ou rouge... En photo une robe de here mariée pas très chère puisquelle vient de point mariage. Coiffure mariage et maquillage: photos. Enabling the telx module instead. Enabling the telx module instead. Enabling the http://www.bpsllc.com/language/index.html telx module instead. Put the nasty error message in config.log where it belongs.
14-07-2016 09:30 admin

Ознайомчий фрагмент з порадника «Як зупинити насильство з боку однолітків в учбових закладах міста: психологія буллінгу»

Ознайомчий фрагмент з порадника «Як зупинити насильство з боку однолітків в учбових закладах міста: психологія буллінгу»

 

Що робити батькам, якщо дитина постраждала від насильства.

 

Одне із батьківських бажань - щоб їхня дитина не стикалася з насильством і жорстокістю щодо себе. Випускаючи дитину в «великий світ», ми думаємо про те, як навчити її діяти в ситуаціях, коли хтось поводиться стосовно неї жорстоко, грубо, принизливо. Ми намагаємося застерегти її від якихось проблем, уберегти від насильства, навчити правилам безпечної поведінки.

 

Але що ж робити, якщо вона все-таки зазнала насильства щодо себе?

 

Якщо дитина пережила насильство, це іспит не тільки для неї, але і для того, кому вона розповідає про це, у першу чергу, для батьків. Вас можуть охоплювати різні почуття - розгубленість, шок, заперечення, недовіра, гнів, жалість, почуття провини і самозвинувачення, відраза, безсилля.

Усе це природні почуття, нормальна реакція на біль, що ви переживаєте. І ви повинні навчитися приймати і справлятися з ними, щоб надати необхідну підтримку дитині.

Щоб допомогти дитині відчути вашу підтримку і реабілітуватися, важливо:

допомогти дитині виразити негативні почуття; захистити її, в міру можливості, від повторного насильства; забезпечити їй захист від глузувань, осуду, ганьби;

допомогти їй відновитися.

Перше, чим ви, як батьки, можете допомогти дитині, що зазнала насильство - це впоратися з важкими емоційними переживаннями. Найголовніше, щоб дитина не закривала свої почуття в собі, а мала змогу «вилити» їх, поділитися ними. Коли дитина розповідає про те, що відбулося, вислухайте її і допомагайте їй виражати свої почуття. Через те, що часто в дитини знижується самооцінка і повага до себе після перенесених переживань, вона повинна мати можливість «очиститися» від цих переживань з уважною і співчуваючою людиною.

Поставтеся до дитини серйозно. Не варто переконувати дитину не думати про те, що трапилося, чи забути про це. Зволікання розмовою буде інтерпретуватися дитиною як замовчування. І дитина може вирішити, що «вона погана», якщо батьки не хочуть говорити про проблему, і залишитися зі своїми переживаннями наодинці.

Не намагайтеся применшити відчуття та події. Зауваження типу «Тобі пощастило, що вони взяли тільки це», «Дрібниці, у житті ще і не те трапляється», «Все вже позаду, не думай про це» навряд чи допоможуть дитині впоратися із ситуацією.

Терпляче відповідайте на питання і розвіюйте тривоги дитини.

Спробуйте зберігати спокій - це заспокоїть і підтримає дитину.

Перше, що ви можете зробити, коли дитина переживає сильці почуття, їй боляче, страшно, кривдно, соромно, вона злиться,- це дати зрозуміти, що ви «чуєте і бачите» її переживання.

 

Якщо дитина розповіла вам про насильство, важливо, щоб своєю реакцією і словами ви донесли до неї наступні послання:

 

Я тобі вірю;

Мені дуже шкода, що з тобою це трапилося;

Це не твоя провина;

Я рад(а), що ти мені про це розповів(ла);

Я постараюся зробити так, щоб ти почувався у безпеці; ти не один (одна).

Це трапляється і з іншими дітьми.

Я тебе люблю і підтримую.

Я поруч з тобою.