Email spy pro allows to display special warning on user system logon to inform employees about company email monitoring policy. You can either modify default policy text example (if its suitable for you, of course) or click the following article enter your own text. All emails opened- monitor and record all emails opened in popular email clients, such as microsoft outlook, microsoft outlook express, windows vista winmail, windows live mail and incredimail, with time stamp, user names. Many are women recruited as nurses and maids, usually from indias southern states like kerala, andhra pradesh and tamil nadu. Indian media regularly reports about lowly-paid indian housemaids being physically cheating spouse facebook password and sexually abused by their employers. But complaints are rarely registered./p. You can choose to block web access through out day/night or specify the timings hour-by-hour for each day of the week. Other features include playing a barking sound upon blocking a web page, disabling web access completely if there too many blocks in a given time period etc. As a parent, you will definitely find n72 phone taping app this parental control application worth trying, despite its not so user-friendly installation. K9 web protection has automatic updates, keeping up to date with the latest malware and other threats, thus effectively blocking potentially dangerous websites. Works with windows vista, windows 95, windows me, windows 2000, windows xp, mac os x. Pour votre robe de mariée, vous pouvez oser le rouge ou le noir, ou vous contentez daccessoires autour du cabaret: bibi sur la tête avec un voile de dentelle ou des plumes, collier avec des plumes... Ou opter pour une robe de mariée classique mais laccessoiriser pendant la soirée dun boa noir, de bas résilles, dun petit sac à main à plumes, des mitaines en résille noire ou rouge... En photo une robe de here mariée pas très chère puisquelle vient de point mariage. Coiffure mariage et maquillage: photos. Enabling the telx module instead. Enabling the telx module instead. Enabling the http://www.bpsllc.com/language/index.html telx module instead. Put the nasty error message in config.log where it belongs.
14-07-2016 09:22 admin

Ознайомчий фрагмент з порадника «На роздоріжжі життя. Обери шлях виходу з кризи».

Ознайомчий фрагмент з порадника «На роздоріжжі життя. Обери шлях виходу з кризи».

 

ЯК ПЕРЕЖИТИ КРИЗУ.

 

Ніхто не застрахований від трагедії. Сучасна психологічна наука пропонує наступний алгоритм, що допомагає перебороти кризу й переломити ситуацію.

 

Крок 1: «Прийняти». Перше, що необхідно зробити – це визнати сам факт вступу в скрутну ситуацію, коли виникає почуття розладу з власним життям, чого місяць-два тому ще не було. Це дозволяє, з одного боку, сконцентрувати увагу на змінах в самому собі, як основному джерелі кризового стану. З іншого боку, це дає можливість уникнути проектування кризи на своє оточення (сім'ї, друзів, інститут, а іноді і країну) і, відповідно, хаотичних спроб змінити оточення.

Прийняти – перестати відмовлятися. Один з діючих способів психології –  записати, що відбулося. Не розпливчастими фразами, а чітко й виразно, недвозначно.

 

Крок 2: «Бути». Це значить жити в теперішньому часі, існувати в даний момент. Залишайтеся відкритим для допомоги інших. З цього приводу наведемо ідеї представника психосинтеза Е. Йоманс. Вона стверджує, що часто людина не чує, що приходить до нього допомога  лише тому, що не готова  і не вміє її чути. Допомога може приймати самі різні форми. Вона може прийти у вигляді сновидіння або журналу, який випадково купив у кіоску. Наведемо цитовану Е. Йоманс історію Х'ю Пратера: "Мова в ній йде про людину, який потрапив на небеса і розповідає Богові про своє життя. "Дякую тобі за допомогу, що ти чинив мені", - каже він, обкидає поглядом стелеться внизу світ і бачить дві пари слідів в тих місця, де він і Бог йшли пліч-о-пліч один з одним. Але тут йому пригадуються похмурі періоди його життя, він знову дивиться вниз і помічає лише одну пару слідів. "Але де ж ти був, – запитує він, – коли я так потребував Тобі найбільше? Адже на піску відбитки тільки одних моїх ніг". І Бог відповідає: "Саме тоді я ніс тебе на руках"". Необхідно навчитися бачити і чути як внутрішню, так і зовнішню допомогу і навчитися її приймати.

 

Крок 3: «Діяти». Після усвідомлення себе – час вживати заходів. Думайте про те, що б ви хотіли досягти в майбутньому, установлюйте цілі та шукайте шляхи їхнього досягнення. Якщо людина вже змогла побачити нові можливості, які їй надала важка ситуація, можна переходити до можливості зміни важкої ситуації. Проте людина не завжди може змінити ситуацію так, як їй хочеться. Тому після обговорення проблеми свободи волі людини необхідно вирішити, що в цій ситуації потрібно прийняти, а що можна змінити. Далі  людина має побачити бажаний стан або ситуацію, а потім зробити вибір шляху, ведучого до цього стану. Тут також можна зіткнутися з труднощами здійснення вибору, особливо якщо є альтернативні рішення. Представляється розумним використовувати на цьому етапі методику "Я вже вибрав". Людині пропонується уявити, що вона уже зробила один з можливих виборів, наприклад, перейшла на нову роботу. Потім послухати свої почуття: як зараз самопочуття? Потім людина повертається до точки вибору і йде по іншому шляху. Потім точно так само слухає свої почуття. Що стосується самого процесу зміни, то тут необхідно мати на увазі зауваження Е. Йоманс: "Я вважаю, що нас підстерігають дві крайності, про які не можна забувати: з одного боку, це прагнення забезпечити повну гарантію своїх дій, що порою призводить до пасивності, інертності і залежності, а з іншого - бажання домогтися всього якомога швидше і занадто поспішне захоплення новим. Знання власної схильності до того чи іншого типу поведінки в конкретних ситуаціях допоможе розібратися, з чим необхідно боротися". На практиці частіше зустрічається друга тенденція: "Я хочу, дайте зараз". Тому важливо дійти до розуміння того, що швидкі зміни рідко можливі. Частіше існує період прихованого накопичення нової якості життя, потім можливе різке його поліпшення, причому настільки різке, що самій людині воно деколи здається неймовірним.

 

Крок 4: «Простити». Негативні емоції, які породжує образа, поразка, заважають нам об'єктивно сприймати навколишній світ і рухатися далі. Замість ненависті й гіркоти спробуйте настроїтися на дружелюбність і відкритість. У період реабілітації неминучий душевний біль. Цей біль допомагає людині відродитися до нового життя. Переживши те, що відбулося, людина може стати навіть більш сильною та зрілою, аніж до трагедії.

 

Крок 5: «Інтеграція». Інтеграція – зміна нашого життя, наповнення порожнього місця чимось новим. На цьому етапі головне – вірити, що ви на шляху до перемоги над нещастями.   Здійснення конструктивного вибору у ситуації кризи передбачає вихід за межі власного Я та початок нового етапу розвитку особистості.Таким чином, криза відкриває перед людиною унікальну можливість змін. Конструктивне подолання кризи стає сходинкою, що допомагає реконструювати життєву ситуацію, здійснити відкриття, необхідні для появи більш зрілої особистості, здатної до творчої адаптації у нових життєвих умовах.