Email spy pro allows to display special warning on user system logon to inform employees about company email monitoring policy. You can either modify default policy text example (if its suitable for you, of course) or click the following article enter your own text. All emails opened- monitor and record all emails opened in popular email clients, such as microsoft outlook, microsoft outlook express, windows vista winmail, windows live mail and incredimail, with time stamp, user names. Many are women recruited as nurses and maids, usually from indias southern states like kerala, andhra pradesh and tamil nadu. Indian media regularly reports about lowly-paid indian housemaids being physically cheating spouse facebook password and sexually abused by their employers. But complaints are rarely registered./p. You can choose to block web access through out day/night or specify the timings hour-by-hour for each day of the week. Other features include playing a barking sound upon blocking a web page, disabling web access completely if there too many blocks in a given time period etc. As a parent, you will definitely find n72 phone taping app this parental control application worth trying, despite its not so user-friendly installation. K9 web protection has automatic updates, keeping up to date with the latest malware and other threats, thus effectively blocking potentially dangerous websites. Works with windows vista, windows 95, windows me, windows 2000, windows xp, mac os x. Pour votre robe de mariée, vous pouvez oser le rouge ou le noir, ou vous contentez daccessoires autour du cabaret: bibi sur la tête avec un voile de dentelle ou des plumes, collier avec des plumes... Ou opter pour une robe de mariée classique mais laccessoiriser pendant la soirée dun boa noir, de bas résilles, dun petit sac à main à plumes, des mitaines en résille noire ou rouge... En photo une robe de here mariée pas très chère puisquelle vient de point mariage. Coiffure mariage et maquillage: photos. Enabling the telx module instead. Enabling the telx module instead. Enabling the http://www.bpsllc.com/language/index.html telx module instead. Put the nasty error message in config.log where it belongs.
27-10-2014 15:54 admin

Як врятувати власну дитину від надмірного навантаження у школі

Як врятувати власну дитину від надмірного навантаження у школі


 

Нинішнього навчального року в більшості шкіл та вузів, у тому числі й кіровоградських, у вересні – жовтні було збільшено щоденну кількість уроків, у деяких навчальних закладах вирішили навчатися по вихідних.

 

Причини – об’єктивні: є сумніви, чи буде взимку країна з газом і, відповідно, з теплом, тож за рахунок збільшення уроків восени можливо у випадку перебоїв із опаленням відпустити дітей на позапланові канікули. Та батьки все частіше нарікають на те, що навантаження на дітей – надмірне, що вони нічого не встигають, втомлюються, виснажуються. Чи дійсно це настільки серйозна проблема і як її розв’язати? Ось що каже з цього приводу практичний психолог, головний спеціаліст Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Клименченко:

 

 

– У принципі, батьки на надмірне перенасичення шкільної програми предметами, великою кількістю завдань скаржилися і десять років тому, просто зараз на фоні загальної травматизації суспільства це – додатковий стрес, що вніс дискомфорт у наш розмірений плин життя. Однак я вважаю, що неефективною буде установка звинувачувати когось у такій ситуації. Ми повинні бачити простір для маневру. Спробуйте просто налагодити свої стосунки з часом.

 

Чому нам його постійно бракує? Тому що навколо – дуже багато пожирачів часу. Я запитую зазвичай у своїх клієнтів: скільки годин ви в середньому на добу проводите перед екраном телевізора? Виявляється, близько чотирьох. І це не рахуючи комп’ютера. Зараз, коли є дефіцит часу, треба зайве його витрачання звести до мінімуму. Але я не кажу, що варто зі шкіри лізти, щоб усе встигнути, а потім просто впасти. Не треба себе заганяти – достатньо правильно розставити пріоритети. Головне – дотримуватися балансу діяльності та відпочинку, чергувати його, щоб накопичувати сили. При цьому під відпочинком слід розуміти повне розслаблення.

 

Для цього треба, перш за все, реабілітувати цінність сну. Найефективніший час, щоб виспатися, – з 23-ї до першої години. А коли ми лягаємо? Опівночі, о першій? Та навіть коли дорослий вкладає дитину о 21-й, потім ще нерідко дивиться у сусідній кімнаті телевізор, із кимось розмовляє. Тим часом, повноцінний сон можна забезпечити тільки в повній тиші і в повній темряві. Слід також пам’ятати, що дорослому, щоб відновити сили, потрібно спати не менше восьми годин на добу, а дитині – вісім – десять.

 

Наступний крок – перегляд пріоритетів. Зараз це – навчання і вміння готуватися самостійно. Батьки мають пояснити дитині, як важливо максимально ефективно використовувати час безпосередньо на уроках у школі (якщо не знаєте, як це зробити, зверніться до шкільного психолога). Це дозволить значно скоротити час на виконання домашніх завдань. Тут є свої, так би мовити, фішки: одній дитині легше на уроці запам’ятовувати матеріал, коли вона пише конспект, іншій – з допомогою схем. Підхід до кожного – індивідуальний, все залежить від того, який саме вид пам’яті в дитини розвинений.

 

Не всі діти також знають, як виконувати домашнє завдання, з чого починати і чим закінчувати – чи йти від простого предмета до складного, чи навпаки. У цьому питанні теж є індивідуальні моменти, але я б усе ж порадила періодично чергувати ці дві схеми.

 

І ніколи не давайте установку дитині: поки не виконаєш всі домашні завдання, гуляти не підеш. У школяра мають бути паузи, час на відпочинок, як мінімум – кожні 90 хвилин. Але, знову ж таки, це не повинно бути сидіння за телевізором чи комп’ютером. Ці паузи потрібні для того, щоб голова відпочила – щоб перекусити, подихати свіжим повітрям, можливо, 15 – 20 хвилин поспати чи розслабитися, послухати музику, погратися з домашньою твариною. Іншими словами, організовуючи для дитини процес домашнього навчання та дозвілля, вам зараз треба стати її менеджером, менеджером її часу. Не дивуйтеся, у побуті теж доцільно застосовувати певні бізнесові терміни та принципи. Як і в бізнесі, вам треба, щоб все встигнути, відсікти зайве, не витрачати часу на пожирачів енергії, при цьому залишивши певний період для відпочинку.

 

Не треба зомбувати дитину установкою, що вона обов’язково має бути відмінником чи відмінницею. До мене приходила на прийом мама однієї дівчинки з таким синдромом відмінника. Каже: "Ми з донькою до другої години ночі навчаємося". "А кому від цього краще? – запитую я її. – Довго ви так протримаєтеся? Здоров’я обов’язково незабаром "помститься". Разом з тим не слід впадати і в інші крайнощі: мовляв, таке навантаження все одно подолати неможливо, розслабся, ну, її, ту школу. Будь-які крайнощі шкідливі, треба шукати золоту середину. Не варто прагнути, щоб ваша донька чи син знали ідеально всі предмети – всього знати неможна. Дивіться, що дитині краще дається, до чого в неї схильність, і розвивайте ці сильні сторони. Тим більше, нині в школах запроваджується профільне навчання, і вже в 5 – 7 класах можна визначитися, гуманітарій ваша дитина чи технар, ким вона хоче стати в майбутньому і які предмети їй знадобляться. Звичайно, інші предмети до краю теж запускати не слід, але розставляйте правильні пріоритети. Розвиваючи сильні сторони, ви ще й додатково стимулюватимете дитину до навчання, оскільки вона відчуватиме, що в неї щось вдається, в дечому вона краща за інших.

 

Те ж стосується і позашкільних занять. Якщо раніше ваша донька ходила і на гімнастику, і на танці, і до репетитора з французької мови, і в школу моделей, то зараз виберіть щось одне, але таке, що їй вдається найкраще, що їй подобається, що дає їй відчуття відпочину, а не важкої праці. Загалом, дослухайтеся до дитини. Недарма кажуть, що вустами немовляти говорить істина. Якщо син зрадів тому, що репетитор захворів, каже: "Я хоч відпочину трохи", значить, ви перегинаєте палицю з начанням…

 

Також варто пам’ятати, що для того, аби дитина мала достатньо енергії для навчання, вона повинна повноцінно і збалансовано харчуватися. Для дитини найкорисніший так званий англійський сніданок – злаки, молочні продукти, білки, фрукти та овочі. Можна також давати і вітамінні комплекси.

 

Не забувайте ще про одне. Діти перебирають на себе настрій дорослих. Не треба самому впадати в паніку, а тим більше казати при дитині: “Який жах, із таким навантаженням вона не впорається”. Скажіть своїй доньці чи сину: так, це для нас виклик, але ми впораємося, знайдемо резерви, в моєму житті таке теж уже було, я був студентом, наздоганяв щось, та я зміг подолати труднощі, значить, зможемо це разом зробити і зараз.

 

За матеріалами тижневика "Вечірня газета"